עגלה חשמלית

עגלה חשמלית הינה אמצעי שינוע עבור משטחים
במקומות צרים בהם אין אפשרות תנועה למלגזה גדולה יותר או שאפשרות של נסיעת מלגזה גדולה יותר עלולה לגרום סיכון גבוהה יותר ללקוחות או לעובדים, נראה שימוש בעגלה חשמלית.

דברים שכדאי לדעת על עגלות חשמליות

למה משמשת עגלה חשמלית? עגלה חשמלית הינה כלי שינוי ידני או מכאני של משטחים ממקום למקום, במקום בו הפעולה אינה אפשרית בצורה אחרת. בעזרת עגלה חשמלית ניתן להרים משטחים גדולים וכבדים, אשר אינם ניתנים להרמה בידי אדם.

היכן נמצא עגלה חשמלית בשימוש? ישנם מחסנים או מרכזים לוגיסטיים שבהם עבודה עם מלגזות אינה נוחה או אינה כלל אפשרית בשל תנאי המחסן- צר מידי, קטן מידי או בשל שיקולי עלות של מנהלת המחסן. עגלות אלה נפוצות מאוד במחסני אכסון, אתרי בנייה, סופרים, חנויות גדולות וכדומה, ובאופן כללי בכל מקום בו יש צורך בהרמת משטחים גדולים ורבים.

אילו סוגים ישנם? עגלות חשמליות מגיעות בכמה סוגים, אשר ניתן להתאים לגודל המחסן וכן כמות הציוד שיש לשנע בזרת העגלה החשמלית וכמות העבודה שעתידים לעשות בעזרתה. ישנן עגלות בעלות הגבלות משקל, שאין לחרוג מהן לבל יגרם נזק לעגלה, ולכן חשוב ביותר להתאים את העגלה לשימוש הנדרש, ולא לנסות לעשות בעזרתה עבודה שאינה מתאימה לה. בנוסף, ניתן לבחור בין עגלות משטחים ידניות, מכאניות או חשמליות, לפי תנאי המחסן, העדפה אישית של העובדים או נוחות.

יתרונות שימוש בעגלה חשמלית: העגלה החשמלית הינה הנוחה מבין עגלות המשטחים המוצעות כיום בשוק. עגלה חשמלית מסייעת לעובדים בהרמת סחורות ומוצרים, בהגעה למקומות אשר אינם יכולים להגיע אליהם וכן בהעברה מהירה של כמויות של חומרים בכל פעם. בעזרת העגלה ניתן לקצר את זמני העבודה לשם השלמת משימה מסוימת, וכן היא מורידה מהעומס הפיזי אשר היה על העובדים במידה והיו צריכים לעשות זאת באופן ידני.

עגלה חשמלית הינה כלי חשוב ביותר במחסן, אשר מקל מאוד על העובדים

בעזרת העגלה החשמלית ניתן לשנע סחורה ממקום למקום בקלות, יעילות וללא מאמץ מיותר של העובדים. עגלה חשמלית מסייעת לנו בהרמת סחורות כבדות, וכן בהגעה למקומות אשר לא ניתן להגיע אליהם בלעדיה, ולכן הינה כלי חובה לכל מחסן גדול.

Posted in בלוג, כללי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *