עגורן גשר

רוצים להרים ולשנע ציוד כבד בתוך אולם ייצור? מחפשים אחר דרך לייעל את העבודה במחסן?

השאירו פרטים באתר ואנשי מקצוע יחזרו אליכם עם הצעת מחיר עבור עגורן גשר:

  שם:    טלפון:    אזור:    

  עגורן גשרעבודה בגובה אינה ענין של מה בכך ללא כל עוררין, והיא דורשת מקצועיות רבה בכל מה שקשור להפעלה של הכלים השונים אשר עובדים בגובה ומספקים פתרונות יעילים ביותר עבור מגוון גדול של צרכים שונים כאלה ואחרים.

  עגורן גשר הוא סוג מיוחד של מנוף המשתייך למשפחה של ציוד מכני הנדסי. עגורן גשר מותקן בתקרה של אולמות תצוגה, אולמות ייצור או מחסנים המשמשים לאחסון ציוד ופריטים רגישים. השימוש העיקרי בעגורן מן הסוג הזה הוא הרמה ושינוע חומרים או חלקים כבדים. בניגוד לעגורנים אחרים, עגורן גשר למעשה מרחף מעל משטח העבודה ולכן יכול לנוע מנקודה לנקודה ללא הפרעה. תכנון נכון של אולם תצוגה ופיזור אידיאלי של קירות ועמודים מבטיחים ניצול מלא של יתרונות העגורן בשימושים הבאים:

  • העברת חומרים
  • העמסת ציוד
  • סיוע בהרכבת מכונות

  כל מה שצריך לדעת על עגורן גשר

  אנחנו מציעים מידע מלא על עגורן גשר ויכולים לתווך בין הלקוחות לבין אנשי המקצוע המובילים בישראל. אצלנו תמצאו הצעת מחיר אטרקטיבית על עגורן גשר הבנוי משלושה צירי תנועה:

  1. אורכי
  2. רוחבי
  3. ציר הגובה

  על אף הנוחות והפונקציונאליות של עגורנים אלו, הם מיועדים לנשיאה של משקלים כבדים במיוחד עד עומס של 800 טון. בנוסף, מפתחי העגורן עומדים על 60 מטר מקסימום ולכן נוחים להפעלה ממושכת.

  בעלי מחסנים, מפעלים ואולמות תצוגה זקוקים לארגז כלים מגוון ככל האפשר. היום כבר אי אפשר לוותר על השימוש בעגורן גשר ועל ניצול היתרונות שלו. יחד עם זאת, יש לשים דגש על תפעול נכון של הכלי ולהקפיד על כל כללי הבטיחות. גם בנושא הזה נוכל לעמוד לרשותכם ולהקצות מומחים ומהנדסים מהשורה הראשונה.

   

  יש לכם אולם תצוגה בלי עגורן? מבזבזים זמן על שינוע מוצרים באופן פרימיטיבי? זה הזמן לעשות שינוי!

  השאירו פרטים באתר ואנשי מקצוע יחזרו אליכם בהקדם:

   שם:    טלפון:    אזור:    

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *