משאיות מנוף

 מדוע משאיות מנוף הן שימושיות כל כך?

כשמדובר על משאית מנוף, הכוונה היא בעצם לפתרון האולטימטיבי, שמשלב בתוכו שני אמצעים שונים – אמצעי אחד הוא להרמת משאות כבדים, ואת זה עושים בעזרת המנוף. האמצעי השני הוא השינוע של אותם פריטים למקומות שונים – וזה המרכיב של המשאית עצמה. בעזרת משאיות מנוף, אפשר לבצע מגוון עצום של עבודות בתחום ההובלה, הפינוי, החילוץ ועוד – והדבר מתאים למגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי כאחד. חשוב מאד להכיר את המגוון הרחב של עבודות מנוף שאפשר לקבל בעזרת משאית מנוף, ומה היתרונות בעבודה עימה.

כל השירותים שהמשאיות מאפשרות לקבל

משאיות מנוף

  • הובלה של מכולות – בעזרת משאית מנוף, ניתן לספק שירותי מנוף בכל מה שנוגע לפריקה והטענה של מכולות. המשאית מגיעה עד לנמל, המנוף תופס את המכולות הרלוונטיות, ואלו מוטענות על המשאית ומגיעות לאתר היעד. הדבר עובד כמובן גם בכיוון ההפוך כשצריך לפרוק מכולה בנמל.

 

  • הובלה לציוד בניין – במקרים רבים, ציוד בניין נחשב לציוד כבד במיוחד, ואי אפשר להרים אותו עם האמצעים המקובלים. בעזרת משאיות מנוף עם זאת, אפשר בהחלט לקבל את המענה המקיף ביותר, כאשר המשאית מטעינה את הציוד הכבד, ומביאה אותו ליעד. המשאית יכולה להישאר גם באתר הבניין כמה שצריך ולספק הובלות למרחקים קצרים.

 

  • הובלת דירות – תתפלאו לגלות, אבל משאיות מנוף יכולות לשמש גם לטובת הובלות לדירות פרטיות. במקרים הללו משתמשים במשאיות לטובת הטענה ופריקה של חפצים גדולים שאי אפשר להוביל באמצעים הרגילים – כמו למשל הובלה של פסנתרים. במקרה הנ"ל, הזרוע של המנוף תגיע עד למרפסת ושם המובילים יפרקו את המטען.כיצד נקבע העומס שניתן לשאת עם מנוף הרמה חשמלי?

 

עבודה מגוונת בכל מצב

כאמור, בעזרת משאית מנוף אפשר לקבל שפע של הטבות ושירותים. אם אתם מחפשים את הדגם המושלם, חשוב שתפנו לגורם אמין ומקצועי. השאירו כאן את הפרטים שלכם, ואנו נוכל לספק לכם בדיוק את השירות שאתם מבקשים:

    שם:    טלפון:    אזור:    

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *