מנוף זרוע

 מנוף זרוע מביא אתכם לכל מקום!

מתוך סוגי המנופים השונים, מנוף זרוע נחשב לאחד הבולטים והחשובים ביותר שיש, ויש לו אף מספר תפקידים שונים. ההגדרה של מנוף זרוע היא בעצם של מנוף עם כושר הרמה ונשיאה, אשר מותקן כאמור על מעין זרוע טלסקופית ארוכה למדי. מקרים רבים, מדבור על מנוף זרוע שמותקן על גבה של משאית מיוחדת, אם כי לעתים מדובר על מתקני הרמה עצמאיים. חשוב מאד לציין שגם הזרוע עצמה היא מגוונת – לעתים היא ישרה לגמרי, ולעתים כוללת כמה זרועות, שמאפשרים גישה למקומות מורכבים למדי.

מתי משתמשים במנוף זרוע?

מנוף זרוע

  • הרמת בני אדם – במקרים רבים, מנוף זרוע הוא כלי ההרמה היחיד כמעט שמאפשר לא רק הרמה של ציוד, אלא גם של בני אדם. כך למשל כאשר יש צורך לבצע עבודות שונות בגובה כגון תיקון, שיפוץ או חילוץ, בעזרת מנוף זרוע קטן, אפשר להעלות למעלה אדם אחד או שניים, והם יכולים לספק את המענה המתאים ואת הצורך.

 

  • הובלות – מנוף זרוע נחשב לכלי שימושי מאד עבור חברות הובלות. מדוע? בתהליך ההובלה, לא פעם יש צורך גם להוביל פריטים כבדים מאד דרך חלונות המרפסת. הדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא בעזרת מנופי זרוע גדולים וחזקים במיוחד.

 

  • פינוי פסולת – בעבודות שבהן יש צורך לפנות כמות גדולה מאד של פסולת, אזי בעזרת מנוף זרוע אפשר לגשת לאזורים שבהם יש את הצטברות הפסולת, ובעזרת המנוף מפנים אותם לרכב הפינוי הייעודי. הדבר נעשה בזכות כושר ההעמסה המשמעותי של הדגמים השונים של מנוף זרוע.

לבחור בסוג שמתאים יותר מכל

כמובן שבכדי לבחור מנוף זרוע שמתאים לכם במיוחד, אתם צריכים לפנות לחברה שתוכלו לסמוך עליה בעיניים עצומות. השאירו כאן את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה הוגנת ומקצועית בתחום:

 

    שם:    טלפון:    אזור:    

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *