עגורנים

צריכים עגורן לביצוע עבודות בגובה? עוסקים בתחום הלוגיסטיקה ולא יודעים איך לבחור עגורן זרוע?

השאירו פרטים ואנשי המקצוע המובילים בישראל יחזרו אליכם בהקדם:

  שם:    טלפון:    אזור:    

   

  עבודה בגובה היא ללא כל עוררין עניין רק למקצוענים בתחום בגלל שמדובר מטבע הדברים בעבודה אשר כרוכה בלא מעט סיכון בלשון המעטה. לצורך כך יש להפעיל ציוד מתאים ואמין ביותר, והכוונה כאן היא כמובן לעגורן. עגורן הוא כלי בולט השייך לקטגוריה של ציוד מכני הנדסי ובאמצעותו ניתן לבצע הרמה בטוחה, מהירה ויעילה של גופים כבדים במיוחד. יש הרבה סוגים של עגורנים ואת ההבדלים ביניהם ניתן לראות בצורתם ובגודלם.

  בחירה בכלי המתאים יכולה לשפר באופן משמעותי את יעילות העבודה בתוך אתרי בנייה, מחסנים, אולמות, מפעלים ועוד. עגורן חוליות לדוגמא יכול להינשא ללא תמיכה עד גובה של 80 מטרים, כאשר בעזרת משקולות נגד של 16 טון הוא יכול להרים משקל של לא פחות מ-18 טון למרחק של 70 מטר מהציר. אלו נתונים משמעותיים המוכיחים את היעילות של עגורנים עבור לקוחות בענף הבנייה, הלוגיסטיקה והמסחר.

  עגורןמהו עגורן זרוע וכיצד נקבע כושר הנשיאה?


  עגורן זרוע
  ניתן להתקנה על גבי עמוד מרצפת המבנה או על גבי קיר המבנה ועמוד קיים. כושר ההרמה הסטנדרטי המקסימאלי שלו עומד על 20 טון, עם אורך זרוע של 12 מטר ושטח כיסוי של 360 מעלות. עם זאת, כדאי לדעת כי כושר הנשיאה של כל עגורן נקבע לפי הפרמטרים הבאים:

  • חוזק חומרי הגלם
  • כושר הנשיאה הכולל לפי הבסיס
  • כושר הנשיאה של הזרוע הארוכה בהתאם לחוזק בנייתה
  • כמות משקל הנגד על גבי הזרוע הקצרה

  אנו מציעים לכם ליצור קשר עם אנשי המקצוע המובילים בתחום השכרת מתקני הרמה ועגורנים. אצלנו תמצאו את כל המידע הדרוש לבחירה בציוד מכני הנדסי ברמה גבוהה, ללא פשרות ועם ליווי מקצועי מהרגע הראשון.

   

  רוצים לשמוע פרטים נוספים על עגורנים? לא יודעים למי לפנות?

  השאירו פרטים ואחד מאנשי המקצוע המובילים בישראל ייצור עמכם קשר בהקדם עם כל התשובות:

   שם:    טלפון:    אזור: