עגורן נייד

זקוקים למנוף עבור הרמת גופים כבדים? מחפשים אחר דרך לשנע חומרים בתוך אתר בנייה? רוצים לבצע עבודות בגובה?
השאירו פרטים באתר וקבלו הצעת מחיר על שירותי עגורן נייד:

  שם:    טלפון:    אזור:    

  עגורן גשר

  כאשר אתם זקוקים לפתרונות של הרמת מטען או ציוד כל שהוא לגובה, אם לצורך עבודה שוטפת במתחם כזה או אחר ואם לצורך פעולה חד פעמית, אין כל צל של ספק כי עגורן נייד הוא הכלי שייתן לכם מענה מוצלח ביותר.

  באמצעות עגורן נייד ניתן להרים גופים כבדים במיוחד ולבצע עבודות בגובה. עיקרון העבודה של עגורן נייד פשוט אולם היעילות שלו אינה מוטלת בספק. עגורן מן הסוג הזה הוא כלי חיוני באתרי בנייה, מחסנים, מפעלים ועוד. מלבד עגורנים מגדליים הנפוצים בפרויקטים של בנייני רבי קומות או מגדלים, יש גם עגורנים המורכבים מראש באתר הבנייה במטרה להעלות ציוד, מנועים או גנרטורים וחומרים אל הקומות הגבוהות.

  ההבדלים בין סוגי העגורנים הם בצורה ובגודל. בקטגוריה של עגורנים מגדליים ניתן למצוא עגורנים טלסקופיים המאפשרים הגבהה על ידי הרמת שלד פנימי הנמצא בתוך השלד החיצוני של הצריח, או עגורן חוליות הנבנה באופן מודולארי. קטגוריה שנייה של עגורנים כוללת מלבד עגורנים ניידים גם את הכלים הבאים:

  • עגורן מסילתי
  • עגורן נמל
  • עגורן שער
  • עגורן גשר

  מה מאפיין עגורן נייד?

  עגורן נייד הוא יחסית נמוך וקטן וניתן להתקין אותו על גבי משאית. השינוע של העגורן ממקום למקום הוא חלק בלתי נפרד מהיתרונות שלו. על אף הגודל והגמישות, עגורן נייד מציע רמה מרשימה מאוד של ביצועים. העבודה איתו בטוחה ויעילה, הוא אידיאלי בתוך מקומות סגורים או בשבילים צרים וניתן להפעיל אותו בליווי אביזרים משלימים. כושר הנשיאה וההרמה של עגורן נייד תלוי בין היתר בבסיס, בחוזק הבנייה של הזרוע ובחומרי הגלם מהם הוא מיוצר.

  אנו ממליצים לבצע עבודות עם עגורן נייד רק בליווי אנשי מקצוע מובילים. מפעילי העגורן חייבים על פי חוק לעבור הסמכה מיוחדת ולהחזיק ברישיון רלוונטי.

   

  אל תקחו סיכון ובואו ליהנות מהיתרונות של עגורן נייד עם המומחים שלנו:

   שם:    טלפון:    אזור:    

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *