עגורן זרוע

עגורן זרוע נותן לכם שירות מקיף

חיפשתם עד היום פתרון נוח למצב שבו עליכם להרים מטען כבד בתוך שטח סגור כמו מפעל או מחסן? במקרים כאלה, רכישה של עגורן זרוע יכולה להוות פתרון מעולה. העיקרון שעליו מבוסס עגורן זרוע הוא פשוט למדי. עגורן זה איננו גדול מידי, ולכן ניתן לעבוד בו בתוך מתחם סגור. ניתן לחבר אותו כמובן למנוע חשמלי, כדי לשפר את כוח ההעמסה שלו. על העגורן עצמו כאמור קל לשלוט גם מרחוק עם מערכות בקרה אוטומטיות – והוא שולח בעצם את זרועו למקומות שונים, מרים את המטען, ומניח אותו במקום.

התכונות של עגורן הזרוע

עגורן זרוע

  • אורך – כשמדובר על אורך זרוע עגורן, חשוב לדעת שיש כמובן הבדלים בין הדגמים השונים. אפשר להזמין עגורן זרוע ארוך מאד למשל באורך 7 מ', כך שיוכל לספק לכם מוטת שליטה משמעותית מאד. כדאי גם לזכור במקביל שניתן לשלוט על אזור ההרמה של זרוע העגורן, כך שאם יש צורך להרים מטען קרוב יותר לעגורן, אין בעיה בכך, וההתאמה היא תמיד למתחם שלכם.

 

  • כושר נשיאה – כשמדובר על כושר הנשיאה של עגורן זרוע, גם כאן כמובן נמצא הבדלים בין הדגמים השונים. ניתן להזמין עגורן זורע 9 טון, בעל כושר נשיאה משמעותי מאד. אפשר גם למצוא עגורנן זרוע עם יכולות הרמה למשא כבד יותר או קל יותר. גם כאן כמובן, ההתאמה היא לפי הצורך שלכם.

 

  • הרמה במעלות – שימו לב שמעבר לכך שאפשר למצוא עגורן זרוע באורן או עם כושר נשיאה משתנה, יש חשיבות גם לזווית ההרמה של העגורן – משום שזוויות רחבות יותר, מאפשרות יותר גמישות בתוצאה הסופית. כך למשל, תוכלו למצוא עגורן זרוע עם זווית הרמה של יותר מ250 מעלות.

מחפשים גם אתם את העגורן?

אם הבנתם שרכישה של עגורן זרוע היא הפתרון עבורכם, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם כאן באתר. עדיף לא לקחת סיכון ולפנות אלינו ולקבל את הליווי המקצועי ביותר שיש:

    שם:    טלפון:    אזור:    

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *