עבודות מנוף

עוסקים בפרויקטים של בנייה או פיתוח? מבצעים שיפוץ בבניין גבוה? זקוקים לפתרונות שינוע של ציוד כבד?

השאירו פרטים באתר ואנשי מקצוע יחזרו אליכם עם הצעת מחיר מיוחדת על עבודות מנוף:

  שם:    טלפון:    אזור:    

   

  עבודות מנוףכאשר אנחנו מדברים על עבודות בגובה, אין כל צל של ספק כי התמונה הראשונה אשר עולה בראשנו היא של מנוף גבוה בשמיים. מנוף הוא כלי יוצא מן הכלל לכל הדעות אשר מאפשר ביצוע של עבודות רבות כאלה ואחרות באופן שוטף ויום – יומי. הוא מיועד עבור הרמה של גופים כבדים אך ניתן להשתמש בו גם לצורך שינוע, תנועה ומעבר סחורות ומוצרים. עבודות מנוף מתבצעות מדי יום בכל רחבי הארץ ובשורה ארוכה של אתרי בנייה. העבודות כוללות בין היתר את המשימות הבאות:

  • הרמת קונסטרוקציות לגובה
  • הרמת סככות בתוך אתרי בנייה, פארקים ושטחים ציבוריים
  • עבודות גננות ואדריכלות נוף
  • הרמת קירות גבס והרמה במתקן אנכי
  • הרמת ארונות תקשורת, הקמת אתרי סלולר וכדומה
  • עבודות סל לגובה של עשרות מטרים

  עבודות מנוף מאפשרות כושר נשיאה מרשים של 10-150 טון. מנוף יכול להגיע לגובה של 45 מטרים ומעלה, בהתאם לצרכי הלקוחות וכללי הבטיחות. הדגש העיקרי בעבודות מנוף הוא על הפעלה נכונה ומיומנות של אנשי המקצוע.

  לא כל אחד יכול לבצע עבודות מנוף

  בשנים האחרונות מתחדדת החשיבות של בחירת חברה נכונה עבור עבודות מנוף. בעוד בעבר העדיפו קבלנים לחסוך בהוצאות ולהקצות עובדים מקומיים עבור עבודות מן הסוג הזה, הרי שכיום ידוע כי לא כל אחד יכול לעמוד בתנאים ובדרישות של משרד העבודה. מומלץ לבצע את העבודות רק באמצעות מפעילי מנוף שעוברים הסמכה מיוחדת. יש לבדוק את הניסיון של החברה המבצעת, את הרקע שלה בענף הבנייה ואת איכות הציוד והמנופים העומדים לרשותה.

  עבודות מנוף קובעות במידה רבה את הצלחת הפרויקט. יש לשים דגש על העבודות הללו כבר בשלבי התכנון והפיתוח, תוך יצירת קשר עם החברות העוסקות בתחום.

  רוצים לשמוע פרטים נוספים על עבודות מנוף? השאירו פרטי ובעלי מקצוע מהטובים בארץ יחזרו אליכם:

   שם:    טלפון:    אזור:    

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *