סוגי מנופים

אילו סוגי מנופים יש כיום?

תפקידם של המנופים הוא תמיד להוות עבורנו אמצעי יעיל מאד להרמת משאות כבדים, שבמצב רגיל לא היינו יכולים להרים. אולם עד כאן סיימנו את כל מה שמשותף לדגמי המנופים. בפועל, יש לא מעט סוגי מנופים שונים. מדוע בעצם יש מגוון רחב כל כך של סוגי מנופים? פשוט מאד – משום שצרכי ההרמה וההעמסה שונים מאד בין מקומות העבודה השונים, והדבר תלוי במשקל של המשאות, במתחם, בשאלה היכן יש למקם אותם, מיהו כוח האדם שמטפל בהם, וכיו"ב. על כן, להלן מספר סוגי מנופים שונים שכדאי בהחלט להכיר.

הסוגים הנפוצים ביותר

סוגי מנופים

  • מנוף נייד – אלו הם מנופים שיכולים להיות קטנים מאד וקל להטענים על הרכב, אך בחלק מהמקרים אלו גם המנופים אשר מחבורים למשאיות שונות, ולכן מכונים ניידים, ועשה בהם שימוש בשירותי הובלות.

 

  • מנוף טלסקופי – בתוך הרשימה של סוגי מנופים, מנוף זה בולט מאד לעין, שכן זהו מנוף שבעצם קל מאד להרכיב חוליה על גבי חוליה. במקרים רבים, נשתמש במנוף הטלסקופי בעיקר לטובת משאות במשקל נמוך באופן יחסי (כמה מאות ק"ג ברוב המקרים).

 

  • מנוף צריח – כאן כבר מדובר על סוגי מנופים שקשה מאד להתעלם מהם – שכן אלו הם המנופים הגדולים מאד, שאנו פוגשים לא פעם באתרי הבנייה בערים השונות. מנופים אלו אף יכולים לבנות את עצמם ולהוסיף לעצמם עוד קומות ושלבים. לרוב הם נבנים לגובה רב מאד, ויכולים להרים משאות כבדים במיוחד.כיצד נקבע העומס שניתן לשאת עם מנוף הרמה חשמלי?

לבחור את הסוג שמתאים לכם

כמובן שזו רק רשימה חלקית של סוגי מנופים, ויש עוד לא מעט מנופים שתוכלו לבחור מתוכם. איך בוחרים מתוך הרשימה של סוגי מנופים? משאירים כאן את הפרטים שלכם ליצירת קשר, והצוות של המומחים שלנו, יחזור אליכם עם ההמלצה המתאימה, ותוכלו להתחיל בעבודה:

    שם:    טלפון:    אזור:    

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *