מתקני הרמה

מתקני הרמה לכל הגבהים

הכירו את מתקני ההרמה

זקוקים להעברת ציוד כבד לבניין שאין בו מעלית? יש בבניין שלכם מעלית אך הריהוט שקניתם צר מדי מכדי להכניסו לתוכה? כמובן שאיש אינו מצפה מכם לעלות במדרגות את כל עשר הקומות לבית או למשרד ואפילו לא חמש… לשם כך ישנן חברות אשר מתקני הרמה היא תחום ההתמחות שלהן. מתקני הרמה אינם רק עגורנים עצומים המשמשים לבניה, ישנם מתקנים נוספים המתאימים כל אחד לגבהים שונים ולצרכים שונים. אם נכנסים מעט לעומקם של דברים, מדובר על עולם שלם של אמצעים המשמשים כולם להרמתו של משא והעברתו ליעדו.

מן הקל אל הכבד- מלגזה

מלגזה היא כלי המיועד להעמסה ושינוע של  מטען. בכל מפעל תעשיה או מקום בו ישנה העברת מטענים כמו שדות תעופה, מחסנים, אולמות כנסים ואירועים או נמלים ניתן לראות מלגזות בשטח העושות דרכן ממקום אחד לאחר. קשה לדמיין כיצד היה נראה ומתפקד מפעל תעשייתי ללא עשרות המלגזות שבו. המלגזה מיועדת בעיקר למרחקי שינוע קצרים ואת ההרמה היא מבצעת בעזרת זרועות פלדה המוכנסות תחת המטען. המשותף לכל סוגי המלגזות הוא השליטה הרבה שניתן להשיג בתפעולן ואפשרות השינוע גם באזור שאינו מישורי.

מנופי הרמה

קשה לדמיין את הארץ המתמלאת כולה מגדלים ומבנים רבים ללא קיומם של המנופים. מנוף הוא מתקני הרמהשם כולל למתקני הרמה מיוחדים המסוגלים להניף אל על משאות כבדים. ההרמה נעשית באמצעות זרוע ארוכה ובסיועם של מספר עזרים נוספים כמו כבלים חזקים, גלגלות  ומנועים חשמליים בעלי עוצמה רבה המספקים את הכוח לביצוע ההרמות. המנוף הנפוץ באתרי הבניה הוא העגורן המגדלי. יחידת ההנפה שלו מורכבת משתי זרועות. לכל מנוף ישנה יכולת הרמה של משקלים שונים וכל הנתונים הללו חייבים להיות ברורים לפני השימוש.

מתקני הרמה לגובה לשימוש חברות הובלה

במהלך הובלות בכלל, אך הובלות משרדים בפרט ישנו לא מעט פעמים שימוש במתקני הרמה לגובה. הובלות משרדים כוללות את העברתו של ריהוט רב ומסיבי, אביזרים שיש לנהוג עימם בזהירות ובעדינות כגון מחשבים, הטלפוניה, מכשירי הפקס, מכונות הצילום ועוד. על מנת לבצע הובלות משרדים בדרך הטובה ביותר כדאי לפנות לחברה המומחית בתחום מתקני ההרמה ולהתייעץ עימה מהו המתקן המומלץ לשימוש. מומלץ גם לשכור את שירותיה לשם ביצוע הרמת הפריטים הזקוקים לכך והעברתם למקום החדש בבטחה.

 

Posted in בלוג and tagged .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *