מנוף צריח

מנוף צריח שאי אפשר להתעלם ממנו!

כולנו מכירים את המראה המיוחד של מנוף צריח. במקרים רבים, אנחנו רואים מפעיל מנוף צריח שנמצא באתר בניה, שמכוון את הפועלים השונים בכדי שאלו יוכלו להוסיף עוד שלבים וקמות למנוף הנ"ל. אין ספק שהמראה הבולט של מנוף צריח מדגיש את השימוש המיוחד שלו. זהו מנוף שמתנשא לגובה של עשרות מטרים, בעל כושר נשיאה משמעותי מאד, ויתרה מכך – ניתן להגביה או להנמיך אותו בהתאם לצורך, תוך שימוש בפיגומים מיוחדים. אין ספק אם כן, שמדובר באמת על מנוף ייחודי מאד. אז ממה הוא מורכב, מה מאפיין אותו ואיך בוחרים במנוף המתאים?

כל התכונות של מנוף הצריך

מנוף צריח

  • סוגים של מנוף צריח – חשוב מאד להבין שיש בעצם שני סוגים שונים של מנופי צריח – סוג אחד שבו המנוף מותקן על גבי מסילות מיוחדות, וסוג אחר שבו המנוף מקובע בתוך האדמה. שתי השיטות יכולות להתאם במקרים מסוימים, והדבר בעיקר משפיע על השיטה של עבודה על מנוף צריך, והשאלה איך העובדים השונים ינועו סביב המנוף ולאורכו.

 

  • הקמת שלבים במנוף הצריח – חשוב מאד לזכור כי מנוף צריח הוא מנוף מיוחד מאד שכן ניתן להוסיף אליו שלבים. לרוב, עושים זאת באמצעות הקמת פיגומים שיקבעו את המנוף, ואז אפשר להרים חלק מסוים ולהוסיף שלב. באותה שיטה אפשר להסיר שלבים מהמנוף, כך שבעצם – המנוף בסוף מקים את עצמו!

 

  • מהו הגבול של המנוף? – קשה מאד לקבוע האם מנוף צריח כולל בכלל גבול מסוים. בעקרון, המנופים יכולים להגיע לגובה משמעותי מאד ולהרים משאות כבדים במיוחד. הכל שאלה של רמת הקיבוע שלהם והתכנון הפיזיקלי שלהם, כך שהם מתאימים לפרויקטים רבים.לבחור בסוג שמתאים יותר מכל

גם אתם מחפשים את המנופף המושלם?

אם הרכישה או ההשכרה של מנוף צריח מעניינת אתכם ואתם רוצים לדעת עוד, אתם יכולים להשאיר את פרטיכם כאן באתר. אנחנו נחזור אליכם תוך זמן קצר עם כל המידע וההצעות הרלוונטיות בנושא:

    שם:    טלפון:    אזור:    

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *