מנוף סל

רוצים לבצע עבודות בגובה? מחפשים אחר הדרך הנוחה ביותר לתחזק מגדל? לא יודעים איך לעמוד בקצב הבנייה?

השאירו פרטים באתר ותוכלו לקבל ייעוץ על שימוש נכון במנוף סל:

  שם:    טלפון:    אזור:    

  יש לא מעט עסקים כאלה ואחרים אשר נדרשים באופן שוטף לשירותים לוגיסטיים שונים אשר קשורים בין השאר לפתרונות של עבודה בגובה. יש לא מעט צרכים לשנע ציוד כל שהוא לגובה רב, וכאן נכנס לתמונה מנוף סל.

  מנוף סלמנוף סל הוא כלי מכני הנדסי עם יכולות מגוונות ומרשימות. המנוף הוא למעשה סוג של במת הרמה על משאית, אותו ניתן להרים לגובה של עד 70 מטר. חברות העוסקות בתחום הבנייה, הלוגיסטיקה והשינוע מחזיקות צי מגוון של מנופי סל להשכרה באמצעותם ניתן לתת מענה על העבודות הבאות:

  • החלפת תאורה
  • גיזום עצים בגובה
  • שילוט במקומות ציבוריים
  • ניקיון ותחזוקה של בניינים רבי קומות
  • עבודות חשמל בטוחות
  • תחזוקה והקמה של מגדלי סלולר, אנטנות, תקשורת ועוד

  כיצד מפעילים מנוף סל?              

  ההפעלה של מנוף סל מתבצעת על ידי צוות מיומן של מפעילים מוסמכים העוברים הדרכות בטיחות על בסיס קבוע. מפעילים אלו יודעים כיצד לייצר תנאים אופטימאליים העולים בקנה אחד עם היכולות הטכניות של מנוף סל. מעבר לכך, המנופים עצמם נדרשים לעבור בדיקה תקופתית על ידי מהנדס בודק מוסמך של משרד העבודה. רק כך ניתן להבטיח את בטיחות העובדים ולמנוע נזקים בלתי הפיכים לסביבה ולציוד.

  מנוף סל יכול לתת מענה על בעיות המתעוררות במהלך עבודה באתרי בנייה. השימוש הנפוץ במנוף סל הוא כתחליף עבור מנוף הרמה, אך יש גם חברות המציעות הובלות מנוף ממקום למקום ועל פי צרכי הלקוחות. השימוש במנוף סל הוא חלק חשוב בהתפתחות ענף הבנייה והעבודות בגובה ולכן הוא זוכה להצלחה לא רק בישראל, אלא גם במקומות אחרים בעולם. יחד עם זאת, מומלץ ליצור קשר רק עם חברות מקצועיות ומוסכמות לצורך ביצוע עבודות מן הסוג הזה.

  רוצים לייעל את העבודה?

  השאירו פרטים ותקבלו הצעת מחיר משתלמת על מנוף סל:

   שם:    טלפון:    אזור:    

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *