מנוף נייד

מהו מנוף נייד ולמה הוא משמש?

כאשר אנשים מתעניינים באפשרות של עבודה עם מנוף נייד או השכרת מנוף נייד, חשוב מאד להבין למה בדיוק הכוונה. יש שני סוגים שונים של מנופים ניידים. הסוג הראשון אלו מתקנים קטנים שמיועדים להרמת משאות קטנים או אפילו בני אדם (כמו למשל אנשים עם נכות) – ולא בכך המאמר יעסוק הפעם. הכוונה שלנו היא לסוג השני – ומדובר על מנוף נייד אשר מותקן לרוב על כלי רכב, מה שכמובן מאפשר את התנועה של המנוף ואת הניידות שלו למקומות שונים – ומכאן כמובן הכינוי שלו. אז מעבר לניידות שלו, מה המנוף  הנייד מאפשר לנו לעשות?

כל היתרונות שנגזרים מהניידות

מנוף נייד

 

  • עבודה באתרים שונים – בעזרת מנוף נייד, אפשר לבצע הרמה של משאות כבדים במגוון רחב מאד של אתרי עבודה. בין השאר, משתמשים במנוף הנייד באתרי בנייה באופן בולט, אך גם במתחמים של פינוי זבל, בעבודות הריסה, ואפילו בשטחים חקלאיים לפי הצורך.

 

  • עמידות בתנאי השטח – מאחר שכאמור, מנוף נייד מותקן על גבי כלי רכב, הוא יכול גם להסתגל לתנאי שטח מורכבים למדי. יש לציין שלא פעם כלי הרכב עצמו הוא כלי צמ"ה, ולכן יש לו יכולות שטח טובות מאד. זה אומר שאפשר לעבוד עם מנוף נייד מצד אחד באזורים עירוניים לחלוטין, אך אפשר להגיע איתו גם לאזורי שטח שבהם הקרקע נחשבת בעייתית למדי, ולא פעם ניתן לעבוד איתו גם במשטח בוצי.

 

  • יכולת הרמה – חשוב לציין כי המשקל שאותו מנוף נייד יכול להרים הוא משמעותי למדי. למרות שלא פעם המנוף הנייד נראה מעט קטן (בשל הצורך להתקינו על רכב), הרי שיש לו כושר הרמה מעולה, עם יכולות מתקדמות ושליטה מדויקת.

 

לבחור בדגם הטוב ביותר

כמובן שאם אתם רוצים לבחור מנוף, עליכם לבחור בדגם המתאים והטוב ביותר. יש כמה דגמים שתוכלו לבחור מתוכם, ואתם יכולים להשאיר את פרטיכם באתר באזור ליצירת קשר, ואנו נשוב אליכם עם הצעות איכותיות:

 

    שם:    טלפון:    אזור:    

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *