מלגזות

מפעילים מחסן וזקוקים לציוד מכני הנדסי? רוצים לשנע מוצרים ממקום למקום? מחפשים אחר פתרון לוגיסטי אידיאלי לצרכים מגוונים?

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית על מלגזות:

  שם:    טלפון:    אזור:    

   

  בעידן של היום עסקים רבים מוצאים עצמם זקוקים לכל מיני שירותים לוגיסטיים כאלה ואחרים על מנת לייעל את העבודה בצורה הטובה ביותר. בהקשר לזה ניתן לומר ללא כל צל של ספק כי מלגזה היא אחד מן הכלים החשובים ביותר עבור ענף התעשייה המודרני. זה הוא כלי רכב ממונע המשמש בעיקר להעמסת ותובלת מטען. אפשר להשתמש בכלי הזה בעיקר למרחקי שינוע קצרים וזאת באמצעות זרועות פלדה המוכנסות מתחת למטען. כיום ניתן למצוא מלגזות במחסנים, אולמות תצוגה, מפעלים, ארגונים, חברות, נמלים ועוד.

  באמצעות מלגזה קל יותר לשנע ציוד ומוצרים ממקום למקום, מבלי לסכן את הסביבה או את העובדים. בנוסף, יש המון סוגים של מלגזות מתוכם ניתן לבחור, לרבות מלגזות חשמליות, מלגזות טויוטה ועוד. המאפיין המשותף לכל הכלים הוא שליטה אידיאלית ויכולות הבאות לידי ביטוי בשורה ארוכה של יתרונות:

  • מלגזהיכולת העמסה של 1-5 טון
  • שליטה בהעלאה והנמכת זרועות הפלדה
  • תא מפעיל נוח ובטיחותי
  • יכולת שליטה בשיפוע של הזרועות
  • עבודה במישור לא מאוזן
  • התאמה אידיאלית עבור אתרי בנייה ומחסנים

  במחסני שטיחים לדוגמא עדיף לבחור מלגזות שמצוידות בזרוע עגולה מפלדה, וזאת במקום שתי זרועות פלדה שטוחות המשמשות להעמסת מטענים. בסופו של דבר, הכל מתחיל ונגמר בצרכי הלקוחות ובתקציב העומד לרשותם.

  כך תבחרו מלגזות על הצד הטוב ביותר

  אנו מרכזים עבורכם את כל אנשי המקצוע המובילים בישראל בתחום של פתרונות הרמה וציוד מכני הנדסי. יש לנו ניסיון משמעותי בהתאמת מלגזות עבור צרכי הלקוחות ואנו מאפשרים דירוג בין כלים על פי עומס מקסימאלי ומרכז כובד קדמי. במילים אחרות, אצלנו לא תצטרכו להמר על כלי לא מוכר או חסר ניסיון. פנו אלינו עוד היום ותוכלו ליהנות מהדור הבא של פתרונות הלוגיסטיקה.

   

  השאירו פרטים ואנשי המקצוע המובילים ישמחו לחזור אליכם:

   שם:    טלפון:    אזור:    

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *