מלגזות צריח

מהי התרומה של מלגזות צריח?

יש לא מעט סוגים שונים של מלגזות ,אך בבתי עסק רבים, ובפרט במחסנים שונים, נוכל למצוא שהעבודה עם מלגזות צריח נדרשת במיוחד. חשוב מאד לעמוד על היתרונות המשמעותיים של מלגזות צריח ולהבין מדוע הן מבוקשות כל כך. ראשית, מדובר כמובן על מלגזת צריח חשמלית  שפועלת על מנוע חשמלי. מאחר שהיא איננה מזהמת – אפשר לעבוד איתה בתוך משטח סגור, ומכאן יתרון מובהק. אם תביטו בתמונה של המלגזה, תשימו לב לעיצוב המיוחד שלה, ולכך שמתקן ההרמה שלה נמצא בזווית מקבילה לנהג. זה כמובן משפיע על התכונות ועל נוחות השימוש בה.

איך המלגזה תעזור לכם?

מלגזות צריח

  • עבודה בפתחים צרים – עבודה במחסנים נדרשת לא פעם עם מלגזה שיכולה לעבור בפתחים צרים. בשל העיצוב המיוחד של מלגזות צריח, ניתן לעובד איתם גם במתחמים צרים למדי – ובכך להעלות, לשנע, להטעין ולהוריד מוצרים שונים מהמדפים ואליהם. זהו יתרון חשוב מאד שיש להקפיד עליו כשבוחרים את המלגזה.
  • התקנה על מסילה – ישנם דגמים שונים של מלגזות צריח שניתן להתקין על גבי מסילה. זה אומר שהמלגזה גם יכולה ללמוד מסלול נסיעה אוטומטי במידת הצורך, מה שמייעל מאד את תהליכי העבודה עימה.
  • הרמה לגובה – יתרון חשבו מאד בעבודה עם מלגזות צריח, נעוץ בכושר ההרמה שלה לגובה. מאחר שהשימוש בהן במחסנים נפוץ מאד, במקרים רבים מלגזות צריח יכולה להרים משאות במשקלים שבין 1 ל2 טון, לגובה של עד כ10 מטר ולעתים אף מעבר לכך זה נותן לכם כמובן שירות מעולה במקרים רבים.

 

ממי מזמינים את המלגזה?

אם אתם החלטתם שאתם תזמינו מלגזות צריח, חשוב מאד כמובן שתפנו רק לגורם מקצועי שאתם סומכים עליו. מומלץ בחום שתשאירו כאן באתר את הפרטים שלכם, וצוות המומחים שלנו ייצור עמכם קשר בהקדם, ויספק לכם את המלגזה שאתם מבקשים:

    שם:    טלפון:    אזור:    

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *