מלגזות דיזל

מלגזות דיזל מתאימות גם לכם!

בין שפע המלגזות שמוצעות כיום למכירה או להשכרה, אין ספק שהאפשרות של מלגזות דיזל קורצת מאד. מלגזת דיזל קיבלה את שמה, בזכות המנוע שלה. מנוע הדיזל של המלגזה הוא מנוע אשר צורך סולר. המלגזות הללו מיוצרות ע"י כל חברה מובילה בעולם המלגזות, שתמיד מציעה מספר דגמים שונים אשר מופעלים על בסיס מנוע הדיזל. אם כך, מדוע בעצם היתרונות של מלגזות דיזל בולטים כל כך לעין? הנה כמה סיבות שבגללן המלגזות הללו נחשבות נחוצות ואהודות כל כך על ידי לקוחות רבים.

התכונות החשובות של מלגזת הדיזל

מלגזות דיזל

  • כושר הרמה – ידוע כי למלגזת דיזל יש כושר הרמה חזק ומשמעותי מאד, יותר מאשר למלגזות אחרות. בחלק מהדגמים של מלגזות דיזל, כושר ההרמה הוא משמעותי מאד, ויכול להגיע עד לכדי 20 טון ואף יותר מכך!
  • ניצול אנרגיה – בניגוד למנועים אחרים, מנוע הדיזל נחשב למנוע חסכוני למדי, וצריכת הסולר שלו היא חכמה. יש ניצול מרבי של אנרגיה. מה זה אומר? שאתם יכולים לעבוד שעות ארוכות עם מלגזת דיזל, מבלי שיש צורך לתדלק אותה. כמו כן, ניתן לקחת אתכם לאתר העבודה מיכל דלק של סולר וכך למלא אותו במידת הצורך ולהמשיך לעבוד.
  • עמידות לכל משטח – ברוב המקרים, מלגזות דיזל הן מלגזות עם גלגלים גדולים וחזקים יותר , וגם המלגזות עצמן הן גדולות מאד. מה זה אומר? שאתם יכולים לשלוט עליהן בצורה טובה יותר, ובנוסף – המלגזה עצמה עמידה ליותר משטחים. לא פעם, אפשר לעבוד עם המלגזה גם בתנאי שטח, בתארי בניה, ואף בתוך משטח בוצי.

 

למצוא את המלגזה שמתאימה במיוחד לכם

כמובן שיש דגמים רבים של מלגזות דיזל שאתם תוכלו לבחור. כדי למצוא את המלגזה שמותאמת לכם, פנו רק לגורם מומחה. לצורך כך, השאירו כאן את הפרטים שלכם:

    שם:    טלפון:    אזור:    

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *