במות הרמה

עוסקים בתחום השינוע וההובלה? רוצים להרים ציוד כבד לגובה ולא יודעים כיצד לעשות את זה?

השאירו פרטים באתר ונספק לכם את כל המידע על במות הרמה משוכללות:

  שם:    טלפון:    אזור:    

   

  חברות מקצועיות מציעות לא מעט כלים כאשר יש צורך בעבודה בגובה. אחד מן הכלים הבולטים ביותר בתחום זה הוא ללא כל צל של ספק במות הרמה. אין עוררין על כך כי כיום באמצעות במת הרמה ניתן לתת מענה מיידי, בטוח ויעיל ביותר על מגוון רחב ביותר של צרכים בתחום הלוגיסטיקה והשינוע. במות אלו משמשות חברות הובלה, אולמות תצוגה ומחסנים, אך יש להן משמעות גם בתחום הבנייה. כל במה מתוכננת בצורה שונה ועל בסיס מפרט טכני מגוון. השימוש בבמות הוא חלק בלתי נפרד מענף התעשייה בארץ ובעולם.

  במת הרמה מיועדת להנפה של ציוד לגובה בצורה בטוחה ככל האפשר. ההנפה תלויה בבסיס הבמה וביכולות הטכניות שלו. ההבדלים בין הבמות באים לידי ביטוי ביכולות הטכניות, ברמת העומס שניתן להציב ובסוג התנועה האפשרי. ככל שהבמה משוכללת וגמישה יותר, כך ניתן לנצל אותה היטב וללא תקלות מיותרות. קיימות גם במות הרמה ניידות וניתן גם לבחור במת הרמה חשמלית לצורך חיסכון בהוצאות אנרגיה ותפעול.

  במת הרמהכיצד בוחרים במות הרמה?

  התייעצות עם אנשי מקצוע יכולה לעזור ללקוחות לבחור במות הרמה על פי השיקולים הבאים:

  • סוג העבודה
  • סוג המטען
  • חומרי הגלם אותם צריכים לשנע או להעביר
  • הבדלים בין מטענים
  • הגובה בו מתבצעת העבודה
  • תנאי השטח בו מציבים את הבמה
  • ניסיון בהפעלת במות

  רק חברות המכירות היטב את תחום ההרמה והשינוע יכולות לעזור בעת בחירת במות. השאיפה היא לבצע התאמה אופטימאלית בין צרכי הלקוחות לבין היכולות של הבמה, בעיקר על בסיס מאפייני העבודה ודרישות המתעוררות באופן בלתי צפוי. בחירה של במות הרמה משפיעה על איכות העבודה בטווח הקצר והארוך ולכן יש לה חשיבות רבה.

   

  רוצים לשמוע פרטים נוספים על במות הרמה? לא בטוחים איזו במה מתאימה לכם?

  השאירו פרטים ואנשי המקצוע המובילים ישמחו לעמוד לרשותכם:

   

   שם:    טלפון:    אזור:    

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *